ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

Рибоохоронці відзвітували за виявлені порушення

Офіціоз 618
В управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області просять повідомляти про порушників за телефоном 068-384-98-10
В управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області просять повідомляти про порушників за телефоном 068-384-98-10. Фото: Erik Kellar

Збитки, які завдані рибному господарству, сягнули 10 тисяч гривень.

У листопаді державними інспекторами Хмельницького рибоохоронного патруля проведено 61 рибоохоронний рейд та викрито 74 порушення природоохоронного законодавства, з яких 23 - грубі. Про це повідомили у пресслужбі відомства. 

«За цей період на порушників накладено 1 360 гривень штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 10 191,5 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 281 кілограмів водних біоресурсів. Також вилучено 18 одиниць заборонених знарядь лову та ще 44 одиниці - за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений», - слова виконуючого обв’язки керівника рибоохоронного патруля Олега Атаманчука навели у відомстві.

Також упродовж листопада державні інспектори регулярно виявляли продаж водних біоресурсів без документів на ринках області. Із порушеннями торгували у Деражні, Старокостянтинові, Летичеві, Шепетівці та Хмельницькому

На всіх порушників складені протоколи про адміністративні правопорушенні, а матеріали справ готуються для передачі до судів.

Із початку року інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували вже 864 порушення правил рибальства. Збитки, завдані рибній галузі, склали понад 272 тисячі гривень.

Нагадаємо, що з 5 грудня розпочне діяти заборона на вилов річкових раків у всіх водоймах Хмельницької області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую