ye-logo.v1.2

На Хмельниччині заборонять ловити раків

Офіціоз 1166
Заборона традиційна щорічна
Заборона традиційна щорічна. Фото: ілюстративне wikipedia.org

Заборона діятиме протягом семи місяців.

З п’ятого грудня розпочне діяти заборона на вилов річкових раків у всіх водоймах Хмельницької області. Триватиме обмеження до 30 червня 2020 року.

Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького рибоохоронного патруля, наказ про встановлення заборони на лов виданий з метою створення відповідних умов для нормального циклу розмноження та відтворення річкових раків.

«Основним зовнішнім чинником, який визначає термін проходження всіх етапів розмноження річкових раків є температура води та гідрологічний режим конкретного року. Спарювання та закладка ікри у раків розпочинається за температури води нижче 10 C. Станом на третю декаду листопада температура води у водних об’єктах Хмельницької області становила 5-8 C. Такі умови є оптимальними для річкових раків, тому аби сприяти відновленню їхньої популяції на території області встановлюється заборона на їх вилов», - йдеться у повідомленні.

Як нагадують рибоохоронці, лов раків під час заборони є грубим порушенням рибоохоронного законодавства, за яке передбачена адміністративна відповідальність та штраф, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень. Крім того, за кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 гривень.

Читайте також: Понад три десятки рибалок-порушників затримали на Хмельниччині.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую