ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В яких сферах найбільше заробляють на Хмельниччині

Офіціоз 3817
Середня зарплата у жителів області майже на 20 відсотків нижча, ніж загалом в Україні
Середня зарплата у жителів області майже на 20 відсотків нижча, ніж загалом в Україні. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Офіційні дані статистики.

Середня заробітна плата штатного працівника у листопаді 2019 року на Хмельниччині становила 8 783 гривень. Як повідомляють в управлінні статистики області, це в 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4 173 гривень), однак на 17,8% нижче, ніж у середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області в листопаді була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності – 14 487 гривень, державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 12 936 гривень, промисловості – 10 549 гривень, сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства – 9 344 гривень, транспортного, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності – 9 145 гривень, професійної, наукової та технічної діяльності – 8 935 гривень», - зазначають в управлінні статистики.

Як додають у пресслужбі, серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 16 015 гривень.

Реальна заробітна плата найманих працівників у листопаді 2019 року порівняно з жовтнем зменшилася на 2%, а відносно листопада 2018 року збільшилася на 8,5%.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую