ye-logo.v1.2

На Хмельниччині провели антитерористичне тренування

Офіціоз 1451
Навчання провели на базі Ярмолинецького РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго»
Навчання провели на базі Ярмолинецького РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго». Фото: пресслужби управління СБУ в Хмельницькій області

А також нагадали, що в області встановлений «синій» рівень терористичної загрози.

Координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області провела спеціальне контрдиверсійне тренування на базі Ярмолинецького РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго». Про це повідомили у пресслужбі управління СБУ в Хмельницькій області.

У тренувальних зборах взяли участь співробітники СБУ, Держслужби із надзвичайних ситуацій та Нацполіції, а також працівники підприємства. «Метою навчань була перевірка рівня захищеності об’єкта критичної інфраструктури, а також готовності адміністрації, служби безпеки підприємства та силовиків до протидії терористичним загрозам в екстремальних умовах, - повідомили в СБУ. - За задумом було здійснено спробу умовного мінування адмінбудівель та підстанцій РЕМ.

Персонал підприємства належним чином зреагував на можливу небезпеку і діяв згідно з інструкцією. За результатами навчань Координаційна група АТЦ надала методичні рекомендації щодо удосконалення системи захисту підприємства».
Правоохоронці нагадують, що для Хмельниччини встановлено «синій», тобто потенційний, рівень терористичної загрози.

Тому для попередження надзвичайних подій та підвищення рівня міжвідомчої взаємодії СБУ ініціює проведення подібних тренувань на ключових об’єктах інфраструктури регіону. Крім цього, закликають мешканців області бути пильними та відповідальними. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просять громадян звертатися за номером гарячої лінії управління СБУ у Хмельницькій області: (0382) 65-12-57 або ж на електронну поштову скриньку usbu_hml@ssu.gov.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую