ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кадрові зміни: на Хмельниччині новий керівник управління СБУ

Офіціоз 2712
Новий керівник до призначення працював на Волині
Новий керівник до призначення працював на Волині. Фото: ssu.gov.ua

Відповідний указ підписав глава держави.

Сьогодні, 28 жовтня, президент України звільнив з посади керівника управління Служби безпеки на Хмельниччині Ігоря Вуїва та призначив на його місце нового керівника - Тараса Цюцюру. Відповідні укази про звільнення та призначення опубліковані на сайті глави держави.

Відомо, що до нового призначення Тарас Цюцюра працював на Волині - першим заступником начальника СБУ у Волинській області. Загалом, як повідомляє konkurent.ua, раніше на Волині в обласному управлінні СБУ він обіймав посаду заступника начальника відділу захисту економіки, згодом очолив відділ. А на посаду першого заступника начальника управління СБУ у Волинській області був призначений у грудні 2015 року.

До нового призначення Тарас Цюцюра працював на Волині - першим заступником начальника СБУ у Волинській області. Фото: 4vlada.com

Нагадаємо, звільнений Ігор Вуїв очолював Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області з січня 2020 року. До цього працював в управлінні Служби безпеки України у Тернопільській області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую