ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Інфляція на Хмельниччині: які продукти найбільше подорожчали

Офіціоз 5788
Найбільше минулого місяця подорожчав цукор
Найбільше минулого місяця подорожчав цукор. Фото: ілюстративне з архіву

Офіційна статистика.

Споживчі ціни в області в березні порівняно з попереднім місяцем зросли на 1,2%, а з початку року – на 3,5%. Як повідомляють у пресслужбі обласного управління статистики, ціни на продукти та безалкогольні напої за останній місяць піднялися на 1,6%.

«Найбільше подорожчав цукор – на 7,3%. У межах 1,3–5% підвищились ціни на яловичину, продукти переробки зернових, овочі, м’ясо птиці, фрукти, кондитерські вироби з борошна, хліб, соняшникову олію, рис, кисломолочну продукцію, масло, сало, маргарин. На крупи гречані ціни зросли на 5,7%», - йдеться у повідомленні

Також, як додають у пресслужбі, у межах 0,2-1% подорожчали свинина, сири, макаронні вироби, сметана, риба та продукти з риби.

«Водночас на 2,1% подешевшали яйця, на 0,6% – безалкогольні напої», - зазначають в управлінні статистики.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 1,1%. Зокрема, на алкогольні напої – на 1,4%, тютюнові вироби – на 0,8%.

Читайте також: Офіційні зарплати на Хмельниччині. Хто найбільше заробляє.

Коментарі:

Віталій 16.04.2021 01:06

Що за нісенітниці, управління статистики вже давно потрібно ліквідувати, окрім непотрібних розрахунків згідно "сухих формул" вони не здатні ні на що. Продукти з березня подорожчали на 25-40 відсотків!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую