ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Знайшли хлопчика, якого понад дві доби розшукували на Хмельниччині

Офіціоз 5948
Дитина жертвою правопорушень не стала
Дитина жертвою правопорушень не стала. Фото: ілюстративне pixabay.com

Підлітка повернули додому.

Понад дві доби тривали пошуки 14-річного Миколи Борисова. Хлопець вийшов з дому і не повернувся. Сталася подія у Летичеві. Як повідомили у відділі розшуку дітей Нацполіції області, станом на 23-тю годину 26 квітня, розшук припинено.

«Неповнолітнього розшукано та повернуто за місцем проживання. Хлопець жертвою правопорушень не став», - зазначають правоохоронці.

Нагадаємо, 24 квітня близько 12-ої години Микола залишив своє місце проживання на пішов у невідомому напрямку. Мобільного телефону при собі хлопець не мав. Два дні правоохоронці встановлювали місцезнаходження підлітка.

Історію пошуків та повернення хлопчика додому розповіли у Ювенальній превенції поліції Хмельниччини:

Близько 260 кілометрів польовими дорогами з саморобним луком ... іноді заходячи в магазини аби купити чи попросити їсти... іноді автостопом....14-річний Микола 3 доби знаходився в мандрах. 24 квітня хлопчик залишив своє місце проживання та подався з Летичева вбік Старокостянтинова.

До його пошуків було задіяно весь особовий склад хмельницької, летичівської та старокостянтинівської поліції, працівників відділу ювенальної превенції ГУНП. Орієнтували всі поліцейські відділки області, "Службу розшуку дітей", розмістили інформацію у сотнях громадських місць та розіслали сотні повідомлень за допомогою ПрАТ "Київстар" мешканцям тих населених пунктів, де міг мандрувати утікач.

Дитину знайти було непросто, адже телефона він при собі не мав, найближчі родичі знаходяться аж на сході, а от гроші у нього були, так як працював на фермі. Куди пішов - ніхто й не здогадувався.

То тут, то там з'являлася інформація, що бачили хлопця: то в магазині, то повз ставки проходив, з охоронцем спілкувався, але весь час видумував якісь легенди і рухався вперед, без сну та відпочинку, вдень та вночі.

З кожною годиною радіус пошуків розширювався, адже втікач міг автостопом добратися будь-куди. Так і вийшло: пройшовши селами Летичівщини та Старокостянтинівщини, Микола завернув у бік Вінниці аж поки не добрався до самого міста. Там трамваєм доїхав до кінцевої зупинки та автобусом - до перехрестя Літин-Хмільник. І знову автостопом на Летичів. Неподалік дому зустрів знайомого, який його привіз до батьків.

І вже вночі 26 квітня до відділку поліції зателефонувала мама хлопчика та повідомила, що Микола сам повернувся додому.

Брудний, голодний та стомлений мандрівник, набравшись вражень від подорожі, зрозумів як непросто вижити дитині самостійно. На питання: "Чому утік?", відповідає, що хотів пройти випробовування чи зможе прожити без сім'ї, та зрозумів, що не може.

Гірка наука: і йому, і батькам, які не налагодили контак з сином, що й спричинило його втечу. Батьків буде притягнуто до відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання обов'язків щодо виховання дітей", адже наразі у сім'ї виховується ще 4 молодших діток, які теж потребують батьківської уваги та підтримки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую