ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Без води 7 жовтня залишиться частина Хмельницького (Список адрес)

Офіціоз 11263
Через планові ремонтні роботи буде понижений тиск в мережі та можливі перебої холодного водопостачання
Через планові ремонтні роботи буде понижений тиск в мережі та можливі перебої холодного водопостачання. Фото: ілюстративне pixabay.com

Причиною стали планові ремонтні роботи.

Завтра, 7 жовтня, на деяких вулицях Хмельницького будуть перебої у постачанні холодної води. Причиною стали планові ремонтні роботи. Про це повідомили у пресслужбі комунального підприємства «Хмельницькводоканал».

За інформацією, з 10-ї ранку до 20-ї години пониження тиску у мережах і можливі перебої водопостачання житлових будинків спостерігатиметься у центральній частині міста, мікрорайоні Лезневе, вулиці Вінницькій, Старокостянтинівському шосе (будинках з номерами 20-20/7, 6-16 та 1-7), вулиці Зарічанській (від Старокостянтинівського шосе до вулиці Свободи) і на проспекті Миру (житлові будинки з номерами 90-104).

Цього ж дня з 09-ї ранку до 17-ї години водопостачання тимчасово зупинять для будинків на вулиці Заводській, 38, 40, 42, 54 і 64/2, а також для будинків на вулиці Проскурівського підпілля 165, 167 і 169.

«Адміністрація КП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт», — додали в пресслужбі.

Читайте також: Зекономити електроенергію та зберегти зір: як вибрати світлодіодну лампочку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую