ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Обміняти посвідчення водія, зареєструвати автівку тепер можна у хмельницькому ЦНАПі

Офіціоз 2071
Послуги сервісних центрів МВС надаватимуть у ЦНАПі Хмельницького
Послуги сервісних центрів МВС надаватимуть у ЦНАПі Хмельницького. Фото: ілюстративне з архіву

Такі ж послуги нещодавно запровадили у ЦНАПах Нетішина та Білогір’я.

У Хмельницькому з’явилася нова локація, де можна отримати частину послуг сервісних центрів МВС. Відтепер замінити посвідчення водія та зареєструвати чи перереєструвати авто можна у центрі надання адміністративних послуг міської ради.

Перелік послуг, які стануть доступні в хмельницькому ЦНАПі, наводять на сайті регіонального сервісного центру МВС. Зокрема, там можна буде: обміняти посвідчення водія( без складання іспитів); отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого; перереєструвати транспортний засіб у зв’язку із зміною анкетних даних власника; здійснити первинну реєстрацію транспортного засобу (без огляду); перереєструвати транспортний засіб у зв’язку з установленням газобалонного обладнання.

Як додають в пресслужбі, наразі в Хмельницькій області можна також отримати послуги сервісного центру МВС у ЦНАПі в Нетішині (вулиця Курчатова, 1/а), а також у ЦНАПі в Білогір’ї (вулиця Шевченка, 44).

Ознайомитись з переліком необхідних документів для отримання послуг сервісних центрів МВС можна на сайті Регіонального сервісного центру МВС.

Читайте також: Невакцинованих соцпрацівників на Хмельниччині відсторонюють від роботи (Список закладів)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую