ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

У Кам’янці-Подільському порахували скільки туристів відвідало місто під час турсезону

Туризм 2921
Цьогоріч Кам'янць-Подільський відвідало понад півмільйона туристів
Цьогоріч Кам'янць-Подільський відвідало понад півмільйона туристів. Фото: з архіву

Туристичну перлину Хмельниччини - Кам'янець-Подільський полюбляють туристи.

У Кам’янці завершився туристичний сезон. Тисячі туристів мали нагоду покататися на кулях під час фестивалю повітроплавання «Золота Омега», взяти участь у історичної реконструкції Schola militaria, відвідати міжнародний військово-історичний фестиваль «Остання столиця» та багато іншого.

«Цьогоріч Кам’янць-Подільський відвідало понад півмільйона туристів. Цю цифру ми визначили завдяки барометру, який показує динаміку відвідування туристів нашого міста. Цим барометром у нас є Стара фортеця, яку цьогоріч відвідало понад 250 тисяч осіб. Окрім цього є туристи, які вже приїжджають до нас багаторазово і вже не відвідує Старий замок. Цю кількість ми також визначили, адже взяли інформацію у готельєрів, які розміщують у себе гостей міста. Я сміло можу говорити про ще 250 тисяч осіб. Підрахувавши усе, ми можемо сміло казати, що цьогоріч Кам’янець-Подільський відвідало більше півмільйона туристів», - розповіла директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема.

Однак чиновниця зазначає, що вуличні фестивалі хоча й завершилися, проте у місті й досі продовжуються заходи у будинку культури та в музейних об’єктах міста.

«Днями у нас відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець», на який приїхало понад тисячу учасників з всієї України. Далі ми починаємо готуватися до новорічно-різдвяної акції «Від Миколая до Йордану», яка розпочнеться 19 грудня і завершиться 15 січня. Фестивальний календар у нас не має кінця і туристи приїжджають до Кам’янця постійно. Тому до кінця року можна більш точно говорити про кількість туристів, які відвідали місто і це може бути значно більше як півмільйона», - зазначила Альона Кузема.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському визначилися чим приваблюватимуть туристів у 2019 році

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую