ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Королівство Нідерландів, спільно з Дунаєвецькою громадою, висадить близько 600 декоративних рослин

Туризм 1714
Місце, на якому висадять декораивні рослини
Місце, на якому висадять декораивні рослини. Фото: dunrada.gov.ua

Рослини привезуть і висаджуватимуть у п’ятницю, 18 жовтня.

Облаштування зони відпочинку, у якій планують висадити близько 600 декоративних рослин, стало можливим завдяки проєкту «Неймовірні села України-2019». І хоч село Лисець Дунаєвецького району, не стало переможцем, посольство Королівства Нідерландів подарувало громаді облаштування ділянки поблизу водоспаду.

Цієї п’ятниці компанія, яка займається вирощуванням декоративних рослин, доставить їх на пагорб поблизу водоспаду Бурбун.

Як повідомила Алла Бец, начальник управління культури, туризму на інформації Дунаєвецької міської ради, ділянку попередньо узгодили, спланували дизайн.

«Представник королівства Нідерландів вже приїжджав до нас, ми узгодили дизайн, визначили, які рослини вписуються у ландшафт, а які ні, які приживуться і підходять до наших кліматичних умов. Також обговорили усі технічні моменти, які рослини, яким способом висаджувати і що для цього треба. На п’ятницю ми організовуємо спеціальну машину, обладнання, полив. Спеціалісти розкладуть всі рослини так, як вони за планом мають бути висаджені і вже тоді усі бажаючі, хто прийде на облаштування зони відпочинку, зможуть висадити рослини», – каже Алла Бец.

За її словами, після того, як рослини висадять, за ними встановлять нагляд, адже у громаді вже мають неприємні випадки, коли в темну пору доби невідомі виривали квіти і зелені насадження. 

"Ми звісно, будемо сподіватися на свідомість наших громадян і на те, що вони цінуватимуть те, що нам подарує посольсьтво Королівства Нідерландів, але про всяк випадок з поліцією про наглад за територією домовимося", - запевняє Алла Бец. 

Роботи розпочнуться з 8:00 ранку, але усіх бажаючих взяти участь у облаштуванні зони відпочинку, автобус відвезе до місця призначення. Відправка автобуса відбудеться теж о 08:00 годині від міської ради.

Читайте також: З Дунаївців на Південь: недіюче колесо огляду просять в оренду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую