ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Полювання на відьом, екстримальні катання: як розважитися у Кам’янці-Подільському на карантині

Туризм 1923
На карантині туристів у Кам
На карантині туристів у Кам'янці-Подільському стало значно менше. Фото: ілюстративне з архіву

У пошуках ідеального місця для святкового вікенду.

У рамках спецпроєкту «Україна All inclusive. Зима» ТСН прицінилася до нетривільних локацій для зимового відпочинку. І першою їх подорожжю стала поїздка до Кам'янця-Подільського. Середньовічний замок, відьомський шабаш, катання на бронетранспортері та політ на повітряній кулі – те, що показали у сюжеті.

Через карантинні обмеження туристів у Кам’янці-Подільському стало зовсім мало. Переночувати тут обійдеться у 450 гривень за оренду квартири, або близько 900 гривень за готельний стандарт на двох.

Як зазначила журналістка Людмила Бадалян, прибувши до Старого міста об 11:30, там було зовсім порожньо. Не багатолюдно і на території головної архітектурної пам’ятки міста – в Старому замку.

Протягом місяця туди на екскурсії може приїхати всього кілька автобусів, а так переважно відвідують фортецю своїми авто. Вхід у Старий замок коштує 60 гривень. Щоправда, доступ до експозиційних залів обмежили. Майстер-клас з гончарства обійдеться у 200 гривень, стрільба з лука – 30 гривень.

У закладі харчування, який відвідала знімальна група у Кам’янці-Подільському, теж було пусто. Працівники закладу розповідають, що туристи у них зараз відсутні.

Серед традиційних місцевих туристичних розваг – прогулянка на бронетранспортері. Покататися на ньому обійдеться 350 гривень з людини. Взяти на борт можуть одночасно шість людей. На туристів очікує мандрівка тривалістю 45 хвилин каньйоном річки Смотрич.

У вечірній програмі – театралізоване полювання на відьом. «Офіційно інквізиції тут не було ніколи, але 230 справ про відьомство люди таки принесли до суду», - пояснили у сюжеті. Аби екскурсія відбулася, потрібно зібрати групу з 20 людей. Варість квитка для однієї людини складає 350 гривень.

Наостанок у сюжеті показали подорож із повітряними кулями. Політ на кулі коштує від 7 тисяч, небо для повітряних куль у Кам’янці-Подільському за нормальних погодних умов відкрите постійно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую