ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському облаштують екомаршрут Смотрицьким каньйоном

Туризм 1223
В місті буде створено новий еколого-пізнавальний маршрут зі спеціально облаштованими зупинками
В місті буде створено новий еколого-пізнавальний маршрут зі спеціально облаштованими зупинками. Фото: facebook.com/kpmrada

Фінансуватимуть проєкт з міського бюджету.

У Кам’янці-Подільському мають намір створити історико-пізнавальний маршрут «Історія кам’янецьких скель». Проєкт, серед інших, днями презентували в міській раді. Як зазначають в пресслужбі Кам’янець-Подільської міської ради, конкурс проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, був проведений вже вп’яте.
Саме проєкт історико-пізнавального маршруту «Історія кам’янецьких скель» товариства Подільських природодослідників і природолюбів, мають намір фінансувати в повному обсязі.

«В місті буде створено новий еколого-пізнавальний маршрут зі спеціально облаштованими зупинками, який пролягатиме, в основному, через Смотрицький каньйон, - зазначають в міській раді. - Передбачається виготовлення і встановлення інформативних стендів, маршрутних маркерів та обмежувальних засобів. Загалом суть ідеї – розкрити для жителів і гостей міста унікальності природи та походження кам’янецьких скель. Саме цей проєкт і буде повністю профінансований у розмірі 80 тисяч гривень».

Також рішенням конкурсної комісії вирішено підтримати ще один проєкт ГО «Пласт». Як зазначають в міськраді, щоправда, запропоновано провести не фестиваль зі спортивного орієнтування, який подавали автори на конкурс, а чемпіонат міста. За рахунок програми розвитку фізичної культури та спорту буде профінансовано роботу суддів і нагородження учасників кубками, грамотами та медалями.

Третій проєкт Київського дебатного клубу «Котики в Костюмах» отримає організаційну, а також матеріальну підтримку з програми «Молодь міста» в розмірі 30 тисяч гривень. В міськраді зазначають, що автори цієї ідеї планують записати низку відеоінтерв’ю, відеодебатів та бесід із лідерами студентського та учнівського самоврядування, а також створити дві соціальних реклами.

Читайте також: Театрали з Полонного отримали гран-прі у Міжнародному конкурсі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую