ye-logo.v1.2

У Полонному туристів приваблюватиме дідуган Хо

Туризм 4329
Пластиліновий макет дідугана Хо
Пластиліновий макет дідугана Хо. Фото: Вікторії Зінчук

Скульптури міфічного персонажа з’являться на місцевих історичних локаціях.

У Полонному зайнялися маркуванням історичних атракцій, щоб привернути до них увагу та допомогти туристам ознайомитися з місцевими пам’ятками. До реалізації проєкту підійшли з креативом: на визначених туристичних локаціях відвідувачів зустрічатиме міфічний персонаж, який і ділитиметься історіями та легендами про певне місце.

«Насправді у маленьких містах є багато об’єктів культурної спадщини та цікавих історичних місць, але вони ніяким чином не привертають увагу. Коли турист приїжджає до нашого міста, він не може самостійно ні дізнатися про ці місця, ні дістатися до них. Тому для початку ми розробили мапу, де розмістили наші найцікавіші локації – їх у нас вийшло 17. Щоб приваблювати до цих місць туристів, на кожній локації буде встановлена фігурка, а біля неї табличка з назвою локації та QR-кодом. За допомогою цього коду, люди зможуть більше дізнатися про об’єкт, нашого персонажа та навіть пройти квест по всіх маркованих атракціях», - розповідає спеціалістка відділу культури та туризму виконавчого комітету Полонської територіальної громади Вікторія Зінчук.

Персонаж, який зустрічатиме туристів, - міфічний дідуган Хо. На кожній локацій він буде в різних образах та наповнений іншим сенсом. Десь він буде голландцем, десь євреєм, а десь монахом.

«У нашому місті є річка Хомора. За легендою, ця річка назвалася саме його ім’ям – Хо, який морив людей. Але нашого «Хо» ми розробили доброго і позитивного», - додає Вікторія.

П’ятнадцять таких 20-сантиметрових фігурок будуть виготовлені з бронзи, ще два Хо будуть двометрові: один зроблений з бетону, інший – з дерева.

Також на кожній локації має бути облаштований благоустрій території, щоб забезпечити доступність та створити естетичний загальний вигляд місцини.

Тепер автори проєкту очікують на сесію міської ради, на якій депутати мають підтримати пропозицію про виділення коштів на виготовлення та встановлення фігурок і облаштування благоустрою.

Читайте також: «Це було мегамісто». Таємниці городища на Кармалюковій горі, про яке не згадує жоден літопис

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую