ye-logo.v1.2

Найгарніше українське село: громади Хмельниччини можуть позмагатися за звання кращого

Туризм 4732
«Це проєкт про естетику, натхнення, нові подорожі та спогади», - кажуть його автори
«Це проєкт про естетику, натхнення, нові подорожі та спогади», - кажуть його автори. Фото: ілюстративне з архіву

Переможець у конкурсі отримає винагороду на розвиток своєї громади.

Найгарніше українське село – це проєкт команди Made in Ukraine, який має на меті відкриття українських селищ задля розвитку зеленого туризму та збереження їх самобутності. Його вигадали для того, щоб показати, що мандрувати можна не тільки великими містами України, але й маленькими селами.

«Після чотирьох років подорожей Україною стало зрозуміло, що політика децентралізації позитивно вплинула на регіони. Села стали охайнішими, в них розбудовується інфраструктура, грантова допомога дала можливість робити певні атракції, реставрувати історичні пам’ятки. Села дійсно оживають, - йдеться у повідомленні. - Команда Made in Ukraine хоче відкрити туристам усі ці красиві і самобутні села, показати усю їх просту земну красу, неповторність і архітектуру, яка дуже важлива для нашої країни».

В межах цього проєкту автори оголосили конкурс на найгарніше українське село. Щоб стати учасником конкурсу потрібно заповнити форму заявки.

Триває конкурс з 20 травня по 20 вересня. З 25 вересня по 25 жовтня відбуватиметься голосування. З 1 по 15 листопада працюватиме професійне журі. Оголошення переможців заплановане 16 листопада. Переможець отримає винагороду на розвиток своєї громади від команди та партнерів проєкту.

Читайте також: Десять фестивалів серпня 2021, які варто відвідати в Україні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую