ye-logo.v1.2

Водоспад Бурбун: локація зі смарагдовою водою для райських фотографій і відпочинку

Туризм 7755
Водоспад нагадує райський куточок
Водоспад нагадує райський куточок. Фото: автора

Затишну місцину все частіше обирають для одноденної мандрівки Хмельниччиною.

Дивовижний водоспад Бурбун розташований в селі Лисець, що на Дунаєвеччині. Колись місцина не була популярною серед мандрівників й тішила око здебільшого місцевим жителям. Однак років вісім тому до нього почали навідуватися подорожні. Про неймовірну локацію зі смарагдовою водою дізнавалося все більше людей. Його стали називати «райським куточком» й тепер це одне з улюблених туристичних місць на Хмельниччині.

Щороку у Лисець приїздять все більше туристів, щоб насолодитися спогляданням на природній водоспад з озером, наповненим зеленкувато-блакитною водою.

Природній водоспад схований у яру за селом в каньйоні річки Бобравка. Вода в ньому спадає з п’ятиметрової висоти в глибоке озеро. Вода у водоймі завжди прохолодна, однак це не зупиняє охочих збадьоритися. Поруч з озером на дереві спорудили кладку, з якої сміливці стрибають у воду.

Сюди їдуть відпочити, покупатися, насолодитися краєвидами і зробити ефекті фотографії.

В озері часто купаються люди.

Частина водойми біля скелі стала імпровізованою фотозоною. Там на фоні спадаючої води регулярно тривають фотосесії дівчат у купальниках, які спеціально для цього приїздять до Бурбуну. З іншого боку озера встановлений дерев’яний пірс – ще одна улюблена фотозона туристів.

Біля скель постійно тривають фотосесії.

Людей тут буває чимало, особливо у вихідні. Тож тим, хто хоче спокійно погуляти, споглядаючи на краєвиди, краще приїздити до Бурбуну в будні або рано-вранці.

Доїхати до Лисця нескладно – навігатор в телефоні вас спрямує у потрібному напрямку. У Дунаївцях вам потрібно буде звернути в напрямку Старої Ушиці. Минувши село Голозубинці, стежте за вказівником на Лисець. На початку села Лисець потрібно звернути ліворуч і триматися напрямку, що веде в обхід села. За селом для туристів облаштували паркову. На місці можна придбати й сезонні смаколики.

Раніше Бурбун був маловідомим для туристів.

Додамо, дорогою через село Голозубинці можна заїхати на ще один водоспад. Менш відомий, але не менш красивий водоспад Бурта пролягає в яру серед пагорбів між селами Антонівка та Держанівка. Якщо їхати з боку Дунаївців, у Голозубинцях за мостом зліва біля дороги є вказівник. Звідти до водоспаду залишається 1.8 кілометри, однак асфальт на тому завершується. Далі дорога не буде хорошою. До самої локації автомобілем доїхати не вдасться. Готуйтеся пройти останні кількасот метрів пішки, але воно того варте.

Дорогою до Бурбуна чудовий вид на каньйон.

Вода спадає з п’ятиметрової висоти в невеличке, але досить глибоке озеро.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую