ye-logo.v1.2

Туристів запрошують на піший похід до єдиної на Поділлі церкви святого Якова

Туризм 1320
Шлях від Кам
Шлях від Кам'янця-Подільського проляже до села Панівці Тернопільської області. Фото: Андрі Щербицького

Цим походом стартує відкриття туристичного сезону-2024 проходження Подільського шляху святого Якова (Camino Podolico).

Після дворічної перерви, вже 25 квітня стартує офіційний туристичний сезон проходження Подільського шляху святого Якова (Camino Podolico), який пролягає Віниччиною та Хмельниччиною. Як повідомляють організатори, цьогоріч запланували розширення маршруту Camino Podolicо, зокрема на Тернопільщину.

Відтак, бажаючих отримати туристичні враження запрошують на проходження особливої родзинки маршруту - ділянки до єдиної діючої на Поділлі церкви і джерела святого Якова. Вона розташована приблизно за 30 кілометрів від Кам'янця-Подільського у селі Панівці Тернопільської області.

Бажаючих отримати туристичні враження запрошують на проходження особливої родзинки маршруту - ділянки до єдиної діючої на Поділлі церкви і джерела святого Якова. Фото: Андрія Бондаренка

«Це буде дводенна мандрівка до села Панівці Тернопільської області, яка стартує 27 квітня і охопить приблизно 50 кілометрів. Пройти її можна пішки або велосипедом. Учасники на шляху відвідають село Рихта і спелеоклуб «Атлантида», побувають на святковій службі з нагоди Вербної Неділі і зустрінуться з настоятелем церкви святого Якова Української греко-католицької церкви. Звідти похід продовжиться до села Жванець, багате на цікаві пам'ятки», - зазначають організатори.

Дізнатися деталі та зареєструватися на проходження маршруту можна у гугл-формі за посиланням: https://forms.gle/uv8xqvRMyzFaK6tJ7

Camino Podolico (Подільський шлях святого Якова) – це культурно-пізнавальний та паломницький маршрут з Вінниці до Кам'янця-Подільського через Бар за моделлю Шляхів святого Якова, які проходять через усю Європу. У тестовому режимі він запрацював завдяки підтримці Українського культурного фонду у 2021 році.

У 2024 році, після дворічної перерви через початок повномасштабної війни, Camino Podolico відновлюється.

До теми: Поділля на смак: презентували гастрокаталог культурно-туристичного маршруту Camino Podolico

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую