ye-logo.v1.2
15 Липня, 2020

«Група Пруса»: зауважень до роботи губернатора не було

Політика 2028 1
з архіву редакції
Екс-губернатор Леонід Прус. Фото: з архіву редакції

Екс-ударівці, які нещодавно офіційно заявили про припинення членства у партії, запевняють: якби були претензії до роботи, їм би про це сказали.

До місцевих виборів ще, як мінімум, понад півроку, а політичний світ на Хмельниччині час від часу трясе від ударів. Цього разу в прямому сенсі слова. Партія «Удар» нещодавно заявила про зміну голови обласної організації. Згодом про припинення членства у ній заявили близько трьох десятків людей. Серед журналістів їх одразу ж охрестили «Групою Пруса». На такий крок партійців спонукало, як вони кажуть, «рішення згори» про призначення головного обласного ударівця, мовляв, якщо партія декларує, що будується знизу, то чому голову ставлять згори?

На запитання, чи не вважають, тепер уже екс-ударівці, що таке рішення Києва є результатом діяльності партії минулого складу та її представників на керівних посадах, зокрема екс-голови Хмельницької облдержадміністрації Леоніда Пруса, відповіли, що не вважають і зв’язку між цими фактами немає.

«Якби нашою роботою були незадоволені, то Віталій Кличко нам про це сказав би – запевнила екс-прес-секретар партії Неля Шпулак. – Жодних зауважень стосовно роботи партії не надходило. Навпаки, нас, Хмельницьку обласну організацію, завжди ставили в приклад іншим. Якщо говорити про період після Майдану, то нам ніхто не давав зауважень про погане керівництво Леоніда Пруса. Він був рядовим членом партії, а роботу його оцінював Президент. До чого тут робота Леоніда Івановича, якщо ми говоримо про голову (обласного партійного осередкуавт.)?».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую