ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницьке управління охорони здоров’я залишилося без керівника

Політика 5369
Михайло Василишин очолював міське управління охорони здоров’я з березня 2011 року
Михайло Василишин очолював міське управління охорони здоров’я з березня 2011 року. Фото: з архіву

Вже найближчим часом громадськості представлять потенційного кандидата на цю посаду.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин звільнив з посади начальника міського управління охорони здоров’я Михайла Василишина. Причина? У зв’язку з переходом на іншу роботу. Михайло Йосипович пішов працювати в обласний департамент охорони здоров’я.

«Тепер начальника в управлінні немає. Зазначу, що поки Михайло Йосипович стажувався, обов’язки начальника виконувала Лариса Гуляк, вона і буде продовжувати це робити до призначення нового керівника, - каже Олександр Симчишин. – Невдовзі розпочнеться обговорення серед лікарської спільноти кандидатури на посаду керівника управління Бориса Ткача, якого я пропонуватиму».

Нагадаємо, в 2014 році Борис Ткач міг очолити обласний департамент охорони здоров’я. Та тодішній очільник Хмельницької ОДА Леонід Прус спочатку погодився на призначення Ткача, а потім його «збентежила відсутність у Ткача управлінсько-адміністративного досвіду».

У підсумку сам кандидат Борис Ткач заявив, що відомляється працювати в команді Пруса.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую