ye-logo.v1.2
2 Червня, 2020

Перерва на п’ять днів: сесія обласної ради завершилась, так і не розпочавшись

Політика 1614

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Жодного із питань порядку денного депутати не розглянули.

Сьогодні, 22 березня, під час чергової сесії обласної ради депутати від фракції «Свобода» разом із учасниками АТО заблокували трибуну. Причина – вимога винести питання «Про використання червоно-чорного прапора ОУН на території Хмельницької області» на першочерговий розгляд.

Аби домовитись і прийняти спільне рішення, під час перерви депутати облради зібрались у кабінеті голови Михайла Загородного. Обіцяна п'ятнадцятихвилинна перерва затягнулась аж на годину. Обранці повернулись в зал, де керівники фракцій публічно виловлювали свою думку щодо винесення питання червоно-чорних прапорів на першочерговий розгляд. Виявилось, консенсусу на перемовинах досягнути не вдалось - під час голосування рішення підтримали 25 обласних обранців.

«У нас є проголосовані питання, які ми включили до порядку денного, але ми не досягнули згоди щодо включення першим питання про червоно-чорні прапори, - зазначив голова обласної ради Михайло Загородний. - Ми не досягнули компромісу в тих перемовинах, які відбували тільки що з головами фракцій. Всі стоять твердо на одній і тій же позиції. Тому, пропоную створити широку узгоджувальну раду по 2 представники від кожної фракції, залучити учасників АТО».

За словами Михайла Васильовича, ця узгоджувальна рада працюватиме протягом 2-3 днів. Тому сесію обласної раду перенесли на 10.00 годину 27 березня. Більшість присутніх депутатів пропозицію підтримали.

Запис ефіру 18 сесії Хмельницької обласної ради.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую