ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Кнопкодави жовтня»: серед лідерів знову нардеп від Хмельниччини

Політика 5017
Андрій Шинькович вже не вперше входить до рейтингу руху Чесно
Андрій Шинькович вже не вперше входить до рейтингу руху Чесно. Фото: slovoidilo.ua

Громадський рух «Чесно» оприлюднив новий рейтинг депутатів, яких помітили в неособистому голосуванні.

Щонайменше 10 нардепів кнопкодавили 25 разів під час голосувань Верховної Ради у жовтні 2018 року. Таку кількість порушень зафіксував громадський рух «Чесно».

Найчастіше на кнопкодавстві ловили представників фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» ( 9 зафіксованих фактів) та «Народного фронту» (7 фактів).

«Зокрема, щонайменше 6 разів кнопкодавила колишня народна депутатка від «Народного Фронту» (склала повноваження 4 жовтня), а нині членкиня Центральної Виборчої Комісії, Ірина Єфремова, 5 разів – Андрій Шинькович, «Блок Петра Порошенка», - повідомили в «Чесно».

Нагадаємо, стаття 84 Конституції України зобов’язує народних депутатів України голосувати особисто. Проте чинне законодавство не передбачає жодних санкцій до депутатів за порушення цієї норми.

Народний депутат України Андрій Шинькович, обраний на виборчому окрузі № 189 (включає міста Красилів та Нетішин, а також Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони) вже очолював рейтинг-кнопкодавів від «Чесно» за підсумками квітня-травня цього року. Під час липневих засідань 2018 року, за даними громадського руху, найбільше за колег голосував також Андрій Васильович.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую