ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2019

Як обранці від Хмельниччини голосували за Разумкова та Стефанчука

Володимир ХОЛОД Політика 5198
Дмитро Розумков (праворуч) очолив парламент, а Руслан Стефанчук (ліворуч) став першим віце-спікером
Дмитро Розумков (праворуч) очолив парламент, а Руслан Стефанчук (ліворуч) став першим віце-спікером. Фото: з Фейсбук сторінки Дмитра Розумкова

Першим віце-спікером парламенту став хмельничанин, рідний брат народного депутата Миколи Стефанчука.

Сьогодні, 29 серпня, під час першої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, в якій є десять обранців від Хмельниччини, обрали спікера парламенту. А також першого віце-спікера. Як і очікувалися, ці посади дісталися представникам «Слуги народу» - Дмитру Разумкову та Руслану Стефанчуку.

Кандидатура Разумкова на посаду Голови Верховної Ради України була єдиною і за нього проголосували 382 парламентарів. Серед них і дев’ятеро від нашої області: Сергій Лабазюк, Віктор Бондар, Микола Стефанчук, Олена Копанчук, Олексій Жмеренецький, Ігор Марчук, Денис Монастирський, Володимир Ватрас та Юрій Заславський. А ось Олександр Герега, за даними результатів поіменного голосування на сайті ВРУ, був відсутнім.

Першим заступником Голови парламенту було запропоновану також одного кандидата – Руслана Стефанчука, який хоч і мешкає в Києві, але тісно пов’язаний з Хмельницьким. Саме в нашому обласному центрі він завершив школу №18, отримав дві вищі освіти (у нинішніх Хмельницькому національному універститеті та Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова). Був завідувачем кафедри, доцентом, професором, проректором з наукової роботи ХУУПа.

На виборах до парламенту 21 липня, Руслан Олексійович йшов другим номером у партійних списках «Слуги народу», а його рідний брат – Микола, на окрузі №187, що в Хмельницькому. Обидва стали нардепами. А сьогодні Руслана Стефанчука 330 голосами обрано перший віце-спікером парламенту. Усі обранці від Хмельниччини проголосували «за». Виключення становить його рідний брати Микола, який, за даними поіменного голосування, які опубліковані на сайті ВРУ, не голосував.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую