ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Голова Хмельницької ОДА сплатив штраф

Політика 1835
Дмитро Габінет каже, що сплатив 17,6 тисячі гривень за порушення карантину
Дмитро Габінет каже, що сплатив 17,6 тисячі гривень за порушення карантину. Фото: з архіву

Про це Дмитро Габінет заявив сьогодні, 3 липня.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет виконав рішення суду від 19 червня, яким його визнали порушником карантинних вимог та оштрафували на 17 тисяч гривень.

«До речі, вчора (2 липня – прим.авт.) я сплатив штраф, про який всі знають, що нас оштрафували на 17 тисяч, - заявив сьогодні, 3 липня, Дмитро Габінет на брифінгу в Хмельницькій ОДА. – З урахуванням судових витрат і послуг банку – це вийшло 17 тисяч 610 гривень 40 копійок. Сума, яка була повністю мною сплачена. І я тепер маю повне моральне право вимагати від усіх дотримуватися маскового режиму».

Нагадаємо, 3 червня на Хмельниччині з робочим візитом перебував президент України Володимир Зеленський. Під час прогулянки вулицею Проскурівською Володимир Зеленський з іншими чиновниками, серед яких був і Дмитро Габінет, завітали в одну з кав'ярень, яка на той момент не мала права приймати відвідувачів. Згодом правоохоронці склали адмінпротоколи щодо порушення карантинних вимог президентом України та ще шістьма особами, які розглянув Хмельницький міськрайонний суд. Рішенням суду – усі мають сплатити 17 тисяч штрафу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую