ye-logo.v1.2

Політична реклама Україна починається з кожної громади, села, міста, регіону

Політика 1745
Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський. Фото: пресслужби партія "Слуга Народу"

Президент України Володимир Зеленський, в рамках робочого візиту, взяв участь у презентації Стратегії регіонального розвитку Хмельниччини та представленні команди «Слуги Народу» в області.

«Завдання регіональних стратегій доволі амбітне, але цілком реальне, - запевнив Президент України Володимир Зеленський. – Кожен регіон нашої країни має бути максимально потужним у різних сферах. В Україні є області, які за територією не поступаються окремим країнам Європейського Союзу. А хочеться, аби всі регіони були на рівні з європейськими країнами не лише за площею, а й за рівнем умов для життя. Кожен край має для цього необхідні передумови та свій особистий, але значний потенціал. Головне – визначити свої конкурентні переваги та спільно з Києвом зробити все для їх реалізації. Для Хмельниччини це: агропромисловий сектор, енергетика, малий та середній бізнес, інноваційна економіка, туризм, рекреаційна галузь і, звичайно, вигідне географічне розташування. Хмельниччина розташована на перетині залізничних і автомобільних шляхів, і, можна сказати, фактично з’єднує всю Україну. Тож нехай ваша прекрасна область буде квітучою, розвивається, і я вірю, що зовсім скоро ми зможемо сказати, що успіх Хмельниччини мотивує Україну і прославляє її».

Загалом основними пріоритетами Стратегії визначено:

• Розвиток аграрної сфери, бо це «локомотив», здатний врятувати економіку держави та Хмельниччини зокрема, повернути її на шлях відновлення та зростання.

• Розвиток альтернативної енергетики та підвищення енергоефективності в комунальному господарстві.

• Підтримка інновацій у легкій, харчовій промисловості, машинобудуванні та металообробці, які стануть рушійними факторами зростання промислового виробництва.

• Підтримка туризму, рекреаційної галузі та сфери культури.

• Розбудова інфраструктури – зокрема, розвиток логістично-транспортних систем регіону, туристичної та промислової інфраструктури.

Також Стратегією передбачено найголовніші п’ять проектів, які будуть реалізовані протягом найближчих двох років:

1. Відновлення роботи Хмельницького аеропорту.
2. Завершення реконструкції дороги М-12 (від Голоскова Хмельницької області до кордону із Вінницькою областю).
3. Повноцінний запуск в області двох індустріальних парків – «Хмельницький» та «Славута».
4. Розвиток курорту державного значення «Сатанів».
5. Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Втілити в життя амбітні плани задля процвітання нашого краю та покращення життя кожного мешканця береться потужна команда однодумців партії «Слуга Народу». Фахівці різних галузей, професіонали й досвідчені управлінці об’єдналися навколо ідеї, продиктованої запитом суспільства, – розбудувати наш спільний дім під назвою Україна від самих основ. Адже місцеве самоврядування та регіональний розвиток — це наш фундамент, бо Україна починається з кожного села, міста, громади, регіону.

Тож на місцеві вибори 2020 від партії «Слуга народу» йдуть:

• Інна Ящук, кандидатка на посаду міського голови Хмельницького, декан факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;
• Сергій Ведерніков, кандидат на посаду міського голови Кам'янець-Подільського, підприємець;
• Василь Гуменюк, кандидат на посаду селищного голови Ярмолинців, голова Ярмолинецької райдержадміністрації.

Інна Ящук балотуватиметься на посаду  міського голови Хмельницького.

До Хмельницької обласної ради:

• Андрій Козюра, генеральний директор Хмельницької АЕС;
• Оксана Бочкарьова, головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни;
• Сергій Зозуля, аграрій;
• Оксана Натальська, керівник медіа-напрямку обласного штабу партії «Слуга Народу», експерт галузі культури;
• Володимир Копанчук, правозахисник, кандидат юридичних наук.

Андрій Козюра, генеральний директор Хмельницької АЕС.

До Хмельницької міської ради:

• Роман Ужва, засновник Digital-агентства, голова Хмельницького обласного штабу партії «Слуга Народу»;
• Валентин Гакало, підприємець;
• Марина Лісова, експерт-поліграфолог;
• Анастасія Козак, голова Молодіжної ради Хмельницького;
• Олександр Семенюк, підприємець.

Отримати мандат довіри від Президента й політичної партії «Слуга народу» – доволі відповідально – запевняє Інна Ящук, кандидатка на посаду Хмельницького міського голови. «Насправді це шанс і великий виклик, – переконана Інна Петрівна, – але не лише для мене, а й для кожного хмельничанина. Це мрія і можливість змінити наше місто на комфортне, сучасне, прогресивне. Я та люди, які об’єднуються навколо мене, гарантуємо, що кожна гривня з міського бюджету буде використовуватися максимально ефективно та прозоро. Наші люди хочуть серйозних змін. На засадах любові до людей, на засадах справедливості та порядку ми доведемо, що ми все зможемо. Ми маємо унікальний шанс – підтримку Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради. В єдності наша сила!».

«У нас справді багато амбітних планів, але вони всі цілком реальні, – констатував очільник Хмельницького обласного осередку політичної партії «Слуга Народу», народний депутат України Сергій Мандзій. – Потужна співпраця усіх гілок влади дасть можливість їх реалізувати. Команда, яку сьогодні представили, готова і знає, як змінити життя нашого регіону на краще. Ми розбудуємо сильну, потужну, економічно розвинену Хмельниччину, на яку заслуговують мешканці нашого чудового краю».

«Кожен регіон ділиться на людей, які кажуть – це моє місто, я його люблю, воно найкраще, я хочу тут жити і працювати, і на тих, які кажуть: «Боже, як же хочеться звідси кудись поїхати!» І їдуть до Києва, чи за кордон. Найважливіше, щоб ця команда робила Хмельницький не схожим на Київ. Бо Київ – це столиця зі своїм прекрасним обличчям. А Хмельницький – це Хмельницький, зі своїм прекрасним серцем. Важливо, щоб люди не хотіли поїхати звідси, а навпаки, щоб ми, люди, які живуть у столиці, хотіли приїхати до вас. Саме для цього ви і повинні іти туди, куди йдете, і зробити все на найвищому рівні і я щиро бажаю, щоб у вас все вийшло», – звертаючись до команди, заявив Володимир Зеленський.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую