ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

За виборцями підглядатимуть через відеокамери

Політика 2174 1

Всі 34 000 виборчих дільниці в Україні на парламентських виборах, які намічені на 28 жовтня, будуть обладнані системами відео спостереження

З держбюджету на це планують витратити майже мільярд гривень. Про це, на зустрічі з віце-президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ, повідомив прем’єр-міністр Україна Микола Азаров.
Як повідомляє офіційний сайт Уряду, «Прем'єр-міністр підкреслив, що віце-президенту ОБСЄ він першим повідомляє про прийняте рішення встановити на всіх 34 тисячах виборчих дільниць веб-камери для моніторингу ходу голосування, попередження порушень виборчого законодавства або оперативного реагування на можливі порушення».
За словами Азарова, за парламентськими виборами в Україні можна буде спостерігати через веб-портал з будь-якого куточка світу.
«Чи це не показник відкритості і відповідь тим, хто заздалегідь говорить про можливі фальсифікації під час виборів?», - зазначив прем'єр.
У той же час на сайті Верховної Ради України повідомляється, що в парламенті вже зареєстрований законопроект авторства депутата фракції Партії регіонів Владислава Забарського «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів 28 жовтня 2012».
Відповідно до законопроекту, на встановлення веб-камер на всіх виборчих дільницях країни з держбюджету планується 993,6 млн грн.
Після завершення виборів та оголошення результатів системи відеоспостереження пропонується передати органам місцевого самоврядування.
 

Коментарі:

Ганька Херман 03.07.2012 11:47

Видиокамеры не только должны следить за голосованием: но также после голосования отследить подсчет голосов, и также  председатель  выборного участка после подсчета голосов должен на видео камеру в присутствии всех членов комисии и наблюдателей сказать результат голосования, по  электронной почте или факсу отправить результат в ЦВК, а потом привезти его с мокрой печаткой - минимум в течении 3-х дней. Тогда не нужны будут  окружные комиссии, идет экономия денег и а также на 70% уменьшается фальсификация.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую