ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Хмельницький губернатор вилаяв і позбавив премій своїх підлеглих

Політика 2802
"Гості у владі не потрібні" - Василь Ядуха. Фото obozrevatel.com

Ядуха заявив, що йому надали неправдиві відомості.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха позбавив своїх підлеглих премій за надання неправдивих показників. Про це Ядуха заявив під час засідання колегії ОДА.
Усе почалося з того, що голові області надав неправдиві дані про рівень заробітної плати в Старокостянтинівському районі його перший заступник Вадим Гавришко. 

"Я вас запитую: "На х..ра потрібні такі заступники і помічники? Ти чого працюєш проти людини? Якщо посадова особа відповідає за певну ділянку роботи і йде на колегію облдержадміністрації, вона повинна точно володіти інформацією. Гості у владі не потрібні", - заявив Ядуха.
Окрім того, він наклав грошові стягнення на своїх заступників з питань АПК Володимира Галищука і промислового сектору Миколу Катеренчука за допущення спадання у тваринництві та промисловості за підсумками першого півріччя цього року. Також позбавлено премій до кінця року чотирьох голів райдержадміністрацій. Окремо припинено присвоєння чергових рангів держслужбовця п'ятьом головам райдержадміністрацій терміном до одного року.

LB.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую