ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан у Раду не пустили

Політика 2452
Фото: http://vsim.ua

Прохідний п’ятивідсотковий бар’єр до Верховної Ради подолали п’ять партій – Партія регіонів, Батьківщина, УДАР, Комуністична партія та Свобода.

Хмельничани були у виборчому списку кожної з цих політсил. У прохідній частині списку регіоналів та батьківщинців хмельничанам місця не знайшлося. До заповітних мандатів найближче зараз комуністка, свободівець та ударівець.

56-річна Ольга Борита, член Компартії, працює помічником-консультантом народного депутата України і включена до списку партії під №32. 51-річному красилівчанину директору сільськогосподарського підприємства Олександру Мирному потрапити до Ради допомагає Свобода – він включений до виборчого списку під № 18. 39-річному підприємцю Олександру Корнійчуку зі Старокостянтинова мандат дарує УДАР – він 24-й у списку.

Дані результати, звичайно ж, не є остаточними, оскільки підрахунок голосів триває, і невідомо, скільки мандатів отримає кожна політсила.

Інформує "Всім" 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую