clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
27 Лютого 2017 РПЛ 568

Олег Ляшко:»Потрібно робити наступний крок - з 1 квітня треба підвищити пенсії до 3000 грн»
Головною перемогою Радикальної партії Олега Ляшка сьогодні є виконання передвиборчої обіцянки - підвищення мінімальної зарплати вдвічі. Завдяки цьому у січні доходи Пенсійного фонду збільшилися на 40%. Наступним кроком Радикальної Партії буде підвищення пенсій і подальше підвищення зарплат мінімум до 5000 грн на місяць.
Фракція Радикальної партії вимагає підняти мінімальні зарплати та пенсії з 1 квітня. «Я моніторив ситуацію кожен день, бо я апологет підвищення мінімальної зарплати. За 2 місяці від підвищення зарплати до 3200 гривень зросли доходи держбюджету майже вдвічі, а на 43% зросли доходи Пенсійного фонду. Це означає, що потрібно робити наступний крок – підвищувати зарплату далі. Ми вимагаємо від уряду внести зміни до закону про держбюджет і з 1 квітня підвищити мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень на місяць. А всі ті, хто не голосуватиме за підвищення зарплат – вороги трудового народу», -вважає Олег Ляшко. Разом із підвищенням мінімальних зарплат, фракція Радикальної партії пропонує підняти і мінімальні пенсії. «Дві категорії людей, яким потрібно підняти пенсії – тим, хто отримує мінімальну пенсію 946 гривень, а таких людей півмільйона, а друга категорія – хто має величезний стаж, більше 30 років, але їм не перераховувалась пенсія з 2012 року. Це називається осучаснення пенсій. Ми вимагаємо від уряду внести такі зміни до закону про державний бюджет. Натомість, уряд пропонує підвищити трудовий стаж до 35 років та забрати пенсії у працюючих пенсіонерів. Не забирати треба пенсії, а піднімати», - акцентує увагу Ляшко.
У частині змін до держбюджету, за стратегією Радикальної партії, передбачені й інші соціальні ініціативи. «Наприклад, у цьому році в освітніх та медичних закладах комуналку повісили повністю на місцеві бюджети, або інший приклад – ліки від інсуліну, які повинні закупати на місцях. Навіщо нам тоді Міністерство охорони здоров’я чи уряд? Охорона здоров’я нації – це загальнодержавні питання. Тому ми підготували зміни до закону про держбюджет, щоб зняти з місцевих бюджетів функцію оплати комунальних послуг та закупівлю ліків для інсулінозалежних й інших хворих», - підкреслює нардеп. Лідер опозиційної фракції впевнений, що подолати бідність у державі можна лише за рахунок радикального підвищення доходів громадян.
Прес-служба Хмельницької ТО Радикальної партії Олега Ляшка

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 19.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.05
26.07
29.21
29.23

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31