clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
3 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 885

А ВИ ОТРИМАЛИ ЗАХИЩЕНІ НОСІЇ ОСОБИСТИХ КЛЮЧІВ ?

06.10.2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (далі-Закон).
Відповідно до вказаного закону були внесені зміни, зокрема до Закону України «Про електронний цифровий підпис», яким передбачається, що державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, нотаріуси також використовують лише захищені носії особистих ключів.
На виконання вище згаданих законодавчих актів Міністерством юстиції України прийнято наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів», яким встановлено, що державні реєстратори прав на нерухоме майно та бізнесу, нотаріуси використовують захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, що забезпечує використання таких носіїв, але не пізніше 31 березня 2017 року.
Державним підприємством «Національні інформаційні системи», як технічним адміністратором Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України, здійснюються заходи щодо забезпечення сумісності захищених носіїв ключової інформації з програмним забезпеченням реєстрів та переведено їх в режим роботи із підтримкою одночасно незахищених носіїв ключової інформації (USB-flash, CD тощо) та захищених носіїв ключової інформації.
Звертаємо Вашу увагу, що з 00:00 годин 01 квітня 2017 року програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб буде переведено в режим роботи із підтримкою виключно захищених носіїв ключової інформації.
Використання захищених носіїв ключової інформації передбачає нову генерацію ключів та формування посилених сертифікатів відкритих ключів. Копіювання раніше отриманих особистих ключів на захищені носії є технічно неможливим. Тому, переконливо просимо не зволікати і убезпечити себе від непередбачуваних обставин та вже впродовж березня 2017 року забезпечити придбання необхідної кількості захищених носіїв ключової інформації та генерування особистих ключів.
З питань придбання захищених носіїв ключової інформації, генерації особистих ключів, отримання посилених сертифікатів відкритих ключів та одночасно ідентифікаторів доступу до реєстрів необхідно звертатися до Хмельницької філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» за адресою: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 79А, тел.: (0382) 70-39-22.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Вересень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30