clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
22 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 624

Державні реєстратори та нотаріуси отримали доступ до електронного реєстру дозвільних документів у будівництві

З 15 березня 2017 року державні реєстратори прав на нерухоме майно та нотаріуси отримали он-лайн - доступ до Реєстру дозвільних документів у будівництві. Дана функція стала можливою завдяки прийнятому спільному наказу Міністерства юстиції України та Мінрегіонбуду від 27 лютого 2017 року за № 675/5/37, що набув чинності з 15 березня.
Наказом затверджено порядок інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом робіт, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.
Передбачено, що державна архітектурно-будівельна інспекція в режимі реального часу передає до Державного реєстру прав відомості, зокрема, про документи, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом робіт, та інші відомості при наявності їх в Єдиному реєстрі документів.
Тому, починаючи з 15 березня, особі, яка хоче зареєструвати новозбудований чи реконструйований об’єкт нерухомого майна не обов’язково подавати у паперовому вигляді документи, які засвідчують готовність об’єкта до експлуатації чи його реконструкцію – їй необхідно лише в заяві вказати реєстраційний номер такого документа.
За цим реєстраційним номером державний реєстратор, нотаріус особисто сформує запит для отримання інформації з Єдиного реєстру документів та отримає доступ до цих документів в електронному вигляді.
У разі відсутності документа в Єдиному реєстрі документів за критеріями, зазначеними державним реєстратором у пошуковому запиті, він отримає повідомлення про відсутність зазначеного документа в цьому реєстрі.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31