clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
20 Липня 2017 РПЛ 622

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Українські урядовці провалили створення у встановлені законом строки українського експортно-кредитного агентства, яке повинно сприяти вітчизняному несировинному експорту через здешевлення кредитів та страхування й гарантування експортних контрактів.
У фракції Радикальної партії Олега Ляшка вимагають невідкладного відновлення законності. Про це на зазначив голова Комітету з питань промислової політики і підприємництва, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка з економічної політики Віктор Галасюк.
Народний депутат направив Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману депутатське звернення з вимогою припинення порушення законності (згідно зі ст. 17 Закону «Про статус народного депутата України»).
“Урядовці не тільки провалили створення експортно-кредитного агентства в строк, відведений законом. Досі не проведені навіть базові підготовчі заходи. Натомість, керівництво МЕРТ офіційно пропонує уряду порушити закон і відстрочити створення ЕКА! Поінформував Прем’єр-міністра про неприпустимість такої ситуації. Сподіваюсь, він зробить належні висновки, у тому числі, і кадрові”, – зазначив Галасюк.
Парламентар переконаний – подолати “сировинну хворобу” економіки, а, отже, й масову бідність в Україні, можливо лише через докорінну зміну економічної політики: “Експортно-кредитне агентство, індустріальні парки, державний банк розвитку, агенція підтримки малого бізнесу, державно-приватне партнерство, енергосервісні контракти та інші інститути й механізми розвитку – невід’ємна складова Антикризового Плану Розвитку Економіки (https://www.slideshare.net/galasyuk/ss-74324750), який ми обов’язково втілимо в життя!”.
Нагадаємо, раніше Віктор Галасюк заявив, що за рівнем ВВП Україна у 5 разів відстає від Європи.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 16.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.79
25.82
29.06
29.09

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31