clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
25 Липня 2017 РПЛ 717

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

ОЛЕГ ЛЯШКО: Супрун відмовляється відповідати на звернення про надання допомоги –

Ця історія - поза межами здорового глузду і елементарної людської етики. Неймовірне самодурство і зверхність представників влади!! Нічого подібного я не бачив ніколи в житті!

В.о. міністра охорони здоров'я У. Супрун відмовляється розглядати мої звернення про надання допомоги на лікування українських громадян тому, що наша фракція не голосувала за "медичну реформу" влади. Це є помста пані Супрун за нашу політичну позицію! Але страждають від цього самодурства самі нужденні українці. Саме їм очільниця МОЗ - забувши про клятву Гіппократа! - відмовляє у медичній допомозі і лікуванні! У фашистських концтаборах робили так само!!

Американка Супрун не в курсі, що в США лише за таке ідуть одразу у відставку, але від судового переслідування це там не звільняє?! Тому вимагаю, щоб ця неймовірна історія була ретельно розслідувана!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31