clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
3 Серпня 2017 РПЛ 652

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко про нові санкції щодо Росії
Нові санкції носять більш всеохопний характер, цей закон є значно жорсткіший і не може призупинятися президентом США без Конгресу.

Головне, що нинішні санкції через 180 днів за поданням фінансової розвідки США вдарять по усій кліці Путіна - активам його близького оточення. Радянське керівництво, на відміну від банди Путіна, не тримало своїх величезних особистих активів на Заході.

Також для України надзвичайно важливо, що нові санкції руйнують плани Росії збудувати газопровід "Північний потік-2" до Європи в обхід України. У випадку реалізації цього російського проекту щорічні збитки України від втрати транзиту становили б не менше 2 мільярдів доларів. До речі, за підрахунками експертів, саме таку космічну суму Україна зараз щороку втрачає через занижені ставки транзиту і неможливість їх перегляду упродовж 10 років по договору Путіна-Тимошенко. Сподіваюся, що Стокгольмський арбітраж у серпні так само визнає кабальним цей антиукраїнський договір.

Хто пам'ятає, був такий закон Джексона-Веніка - це поправка 1974 року до Закону про торгівлю США, що вводила торгові обмеження для країн, які перешкоджали виїзду своїх громадян закордон на ПМЖ та порушували права людини (зокрема виїзду євреїв у СРСР до Ізраїлю). Стосувалася СРСР, Китаю, В'єтнаму та Албанії. Для України дія поправки була скасована у 2005 р., а для Росії - лише у 2012 р. після її вступу до СОТ.

Нові санкції так само на роки і навіть десятиліття - до падіння режиму Путіна і припинення російської агресії. Це прояв готовності істеблішменту США відповісти на виклик Путіна і завдати нової поразки Росії у другій холодній війні. Це те, до чого наша команда увесь цей час закликала владу США. Нарешті почули!

Путін і Росія приречені! Наше завдання, як форпосту протистояння цивілізації і варварства, вистояти, поки варвари не впадуть!!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.09.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.78
24.8
27.3
27.32

Архів новин

<<Вересень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30