clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
4 Серпня 2017 РПЛ 791

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко про відмінність політики Радикальної партї від політики Порошенка
Політик розповів про відмінність політики РПЛ від політики Порошенка в ефірі 112 каналу."Знаєте, в чому радикальна відмінність моєї політики від політики Порошенка? Він консервує бідність, а я пропоную як її, кляту, подолати!

Він говорить про те, що головне для людей – це субсидії. А я стверджую, що головне – це робота і зарплата українцям. І замість того, щоб витрачати 60 млрд грн на субсидії, ми пропонуємо направити ці величезні гроші на підвищення зарплат, на енергомодернізацію, на переоснащення ТЕС з антрацитового на газове вугілля, яке у нас видобуваєтсья і яким ми можемо повністю задовольнити власні потреби."
Ми пропонуємо забезпечувати роботою наших людей, а не африканських чи американських!!

Наша радикальна команда пропонує програму відновлення економіки, щоб вивозити закордон готову продукцію, а не сировину. Тоді будуть робочі місця, позитивний валютний баланс, стабільність гривні і цін. Тоді буде сильна і успішна Україна!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Липень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31