clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
14 Вересня 2017 РПЛ 640

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: «Закликаю уряд не підтримувати хибний податок на виведений капітал!»
Одне з важливих питань, яке сьогодні представники бізнесу обговорювали з керівництвом держави на зустрічі в Києві - це податок на виведений капітал замість податку на прибуток.
«Ця ідея приваблива лише на перший погляд. Бо замість того, щоб цілеспрямовано стимулювати розвиток промисловості, малого й середнього підприємництва та інновацій податок на виведений капітал дозволить близько 1 000 підприємствам - найбільшим платникам податку на прибуток - не сплачувати до бюджету понад 40 млрд грн на рік. Податок на виведений капітал (ПнВК) – хибний шлях реформування податкової системи! Це поблажка для великого бізнесу, а не стимул для малого. Майже 90% податку на прибуток, який приносить до держбюджету понад 50 млрд грн на рік, сплачують 1 000 великих і дуже великих підприємств. Саме для них буде вигідний ПнВК - для тютюнових, горілчаних, кондитерських, торговельних, аграрних, сировинно-видобувних та інших великих підприємств і монополістів. Інші 278 000 платників податку на прибуток, на яких приходиться менше 10% його сплати до бюджету, фактично не відчують позитиву від ПнВК», - наголосив народний депутат Олег Ляшко.
ПнВК дасть податкові поблажки всім великим підприємствам незалежно від виду діяльності. Це неправильно з економічної точки зору! В якій країні держава замість малих і середніх виробничих та науково-дослідницьких підприємств підтримує великі торгівельні мережі, сферу послуг та інші допоміжні види діяльності? Розпорошуючи і без того дефіцитні ресурси на непромислові галузі ми не зробимо ні реіндустріалізації, ні інноваційного прориву! “Завдяки” ПнВК отримаємо консервацію нинішньої неефективної сировинної та монополізованої структури економіки замість її радикальної модернізації.
Командою Радикальної партії запропоновано законодавство про індустріальні парки (законопроекти №2554а-д та 2555а-д), а також про 3-річну розстрочку імпортного ПДВ (№6514) та зняття ввізних мит (№5276) з усього виробничого обладнання. «І це кардинально інший підхід – по-перше, податкове стимулювання тільки нових інвестицій із збереженням існуючої податкової бази. По-друге, ставка на промисловість і науково-дослідницьку діяльність, тобто на “нову економіку” і “економіку знань”. По-третє, відсутність загрози фіскального колапсу чи ризиків втрати масштабних податкових надходжень до держбюджету. Наш підхід створює умови для розбудови “нової економіки” без ризику створення величезної діри в держбюджеті», - підкреслив опозиційний політик.
Радикальна партія Олега Ляшка закликає уряд не підтримувати хибний податок на виведений капітал, а підтримати значно більш досконалий та корисний для країни комплекс ініціатив Радикальної партії! Ми вважаємо, що завданням податкових новацій має бути не звільнення великого бізнесу від податків, а дати потужні інвестиційні стимули для створення нових виробництв і робочих місць. На це спрямовані наші вищезгадані законодавчі ініціативи, як і інші складові Антикризового плану розвитку економіки, який ми запропонували суспільству.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.10.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.74
24.78
27.34
27.38

Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31