clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
17 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 404

До уваги студентів-правників вищих навчальних закладів області!
Радником Міністра юстиції, народним депутатом України Алексєєвим Ігорем Сергійовичем оголошено конкурс наукових робіт серед студентів-правників вищих навчальних закладів області на тему: “Юстиція Вашими очима”.
Зміст наукової роботи повинен містити оцінку реформ, які на сьогодні запроваджені Міністерством юстиції, а також пропозиції щодо втілення власних реформ органів юстиції.
Наукові роботи мають відповідати наступним вимогам: шрифт – Times New Roman, розмір шрифта – 14, обсяг інформації - до 10 сторінок. Подана робота повинна бути оформлена в паперовому вигляді, на титульній сторінці якої має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові студента, курс та повну назву вищого навчального закладу, а також контактний телефон.
Конкурсні роботи необхідно подати до 1 листопада 2017 року до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, що знаходиться за адресою: 29007, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91 (у паперовому вигляді) та надіслати електронною поштою на адресу: i.shcherbyna@km.minjust.gov.ua, з поміткою “Конкурс “Юстиція Вашими очима”.
За результатами конкурсу буде визначено 3-х переможців, які розподілять між собою І, ІІ та ІІІ місце. Студенти, які займуть ІІ та ІІІ місця отримають змогу пройти стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області. Винагородою для студента-переможця конкурсу буде стажування у Верховній Раді України або Міністерстві юстиції України. Переможці конкурсу будуть визначені до 5 листопада 2017 року.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28