clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Жовтня 2017 Анастасія Площинська 527

Учасники АТО та провайдери безоплатної правової допомоги обговорили шляхи вирішення найбільш актуальних проблем ветеранів війни

Відбувся перший етап школи-тренінгу для учасників АТО та провайдерів безоплатної правової допомоги. 19 - 20 жовтня у м. Хмельницькому ветерани війни, члени їх сімей та правозахисники пройшли навчання, під час якого мали змогу ознайомитись із особливостями захисту прав учасників бойових дій. У заході прийняли участь:

- учасники бойових дій (курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, військовослужбовці ЗСУ, ДСНС України, військові лікарі та демобілізовані учасники АТО);

- представники Управління забезпечення прав людини Національної поліції України у Хмельницькій області;

- представники державної системи безоплатної правової допомоги;

- спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області;

- активні громадяни, волотери.

Юрист Площинська Анастасія Олексіївна розповіла присутнім про актуальні питання захисту прав учасників АТО, психолог Андрійчак Алла Федорівна поінформувала учасників тренінгу про загальні ознаки посттравматичного синдрому.

Під час роботи в групах учасники АТО спільно з юристами визначили найбільш пріоритетні проблеми ветеранів війни на рівні області та на основі них розробили проект дорожньої карти для учасників АТО та членів їх сімей.

Організатор заходу – Хмельницький офіс Мережі правового розвитку (ГО «Подільська правова ліга»). Тренінг відбувся в рамках Проекту «Посилення правової спроможності та соціально-психологічна інтеграція учасників АТО та членів їх сімей на рівні територіальних громад» за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 25.02.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.5
24.52
26.57
26.6

Архів новин

<<Лютий 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29