clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
26 Жовтня 2017 РПЛ 352

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка - Василь Амельченко відвідав Красилів
Місто Красилів відвідав Василь Васильович Амельченко - голова виконавчого комітету Радикальної партії Олега Ляшка, народний депутат України. Радикальна підтримка - 4 ноутбуки - були подаровані від імені Лідера Радикальної партії Олега Ляшка Красилівським ЗОШ I-ІІІ ступенів.Також народний депутат України Василь Васильович Амельченко разом з кандидатом на голову Красилівської міської об'єднаної територіальної громади від Радикальної партії Олега Ляшка Петром Івановичем Арсенюком - поспілкувалися з працівниками "Красилівського машинобудівного заводу", "Красилівського агрегатного заводу". Радикальна команда Хмельниччини донесла основну позицію партії і до працівників Красилівського професійного ліцею. Приємні зустрічі, щирі розмови, схвальні відгуки - красилівчани виражають підтримку та любов до Радикальної партії! З нами Бог і Україна!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31