clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Листопада 2017 РПЛ 385

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Дорогі селяни!
Тисну ваші натружені, мозолисті руки та вітаю вас зі святом – Днем працівників сільського господарства. Бажаю, щоб ваша праця гідно оплачувалася державою, а продукція завжди була в ціні. Щоб грошей вистачало не лише на їжу та ліки, а й на те, щоб дітей в школу зібрати та цукерки їм купити. Наша команда Радикальної партії все робить для того, щоб вибити державні дотації на тваринництво, встановити справедливу закупівельну ціну на молоко, зробити селянина справжнім господарем на землі, знизити тарифи на газ та підняти пенсії й зарплати. Доярки, свинарки, трактористи та інші працівники сільського господарства заслужили на те, щоб отримувати не менше за суддів чи прокурорів!
Щоразу, коли я з парламентської трибуни починаю говорити про українське село, про корів, про проблеми українських селян, багато в кого із моїх колег-депутатів це викликає сміх. Та я їм постійно нагадаю, що завдяки українській корові в голодовку наші селяни виживали і рятували своїх дітей. У багатьох країнах корова – це священна тварина не тільки за назвою, а й за ставленням до неї, тому що корова – це годувальниця. У моєму дитинстві, коли я починав пасти корів і телят, у мене було дві корови, на нашій вулиці - 70, а на фермі, звідки я гнав пасти корів – 400! А сьогодні від тої ферми і фундаменту не лишилося, не кажучи вже про корів.
Якби менше сміялись над коровами, а допомагали селянам, то і жили б, як люди. Радикальна партія стояла і стоїть за інтереси українських селян і інтереси українських корів. Переконаний, що селяни повинні заробляти на своїй землі, продаючи не землю, а продукцію.
Зі святом, мої рідні! Нікому не дозволю вас ображати!
Ваш Олег Ляшко

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 24.04.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.63
26.65
29.86
29.88

Архів новин

<<Квітень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30