clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
2 Лютого 2018 Венгрова Тетяна 296

31 січня познайомитися та поспілкуватися за навчальною настільною грою «Країна гідності» запросила хмельничан бібліотека-філія №11. Під час гри команди вчилися вибудовувати чітку стратегію соціальної політики країни.
Проведений захід входить до програми «ПОЛіС», яка діє за підтримки та сприяння Міжнародної організації IREX. Мета проекту: вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, заради кого вона працює, – громадою.
За ігровими столами будували справжню країну мрії представники міської влади, спеціалісти Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, старшокласники СЗОШ №27 та учні Вищого професійного училища №11.
«Цікаво було працювати та будувати країну мрій саме з патрульними поліцейськими. Між нами точилася запекла суперечка, але ми з гідністю дійшли до спільного рішення», – зазначив учень ВПУ №11 Гнідко Олексій.
Приємними враженнями від гри поділився депутат міської ради Василишин Олександр: «Майже всю гру у нас проходила плідна дискусія з молоддю. Хмельницька молодь готова впевнено відстоювати власну думку. Дуже сподобалися поліцейські, які не тільки слідкують за порядком, а й обізнані в сучасних суспільних тенденціях та праві. Добре, що бібліотека впроваджує такі інноваційні неформатні заходи, які стають місточками для плідного діалогу різних спільнот».
Міські бібліотеки у лютому будуть продовжувати проводити заходи у рамках програми, і наступний захід «Що може поліцейський?» відбудеться вже 8 лютого у Хмельницькій міській центральній дитячій бібліотеці №12 у форматі живої бібліотеки.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31