clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
5 Лютого 2018 Батьківщина 431

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

«Батьківщина» пропонує підвищити розміри стипендії та щорічної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Відповідний законопроект про внесення змін до статті 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» щодо підвищення розмірів стипендії та щорічної допомоги (№7508) зареєстрували народні депутати Юлія Тимошенко, Сергій Євтушок, Іван Крулько та Вадим Івченко.

Зазначимо, що у статті 8 Закону України передбачалось підвищення розміру стипендії на 50% (від розміру стипендії у відповідному ВНЗ) та виплата щорічної допомоги в розмірі трьох місячних стипендій для придбання навчальної літератури.

Проте ці норми було вилучено Законом України від 06.12.2016 №1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» у порушення статті 22 Конституції України. Також цим законом передбачалося, що саме Кабмін визначатиме розміри цих виплат.

Законопроект депутатів від «Батьківщини» №7508 передбачає відновлення виплати підвищеного розміру стипендії та щорічної грошової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Наразі в Україні, за даними Держстату, налічується понад 70 тис. таких дітей.

«Ухваливши цей законопроект, ми забезпечимо підвищення рівня соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Таким дітям повинна виплачуватися соціальна стипендія, яка щонайменше на 50% вища за розмір звичайної стипендії. Також повинна виплачуватися щорічна допомога до кінця навчання на придбання навчальної літератури у розмірі не менше трьох місячних стипендій», – зауважив Вадим Івченко.

Як зазначається у пояснювальній записці, додаткові видатки на виплату стипендій можуть бути профінансовані за рахунок зменшення видатків, які передбачені на 2018 рік для реставрації Маріїнського палацу у м. Києві на суму 200 млн грн, що не є першочерговими.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28