clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
1 Березня 2018 Анастасія Площинська 188

1 березня у Деражнянському районному центрі зайнятості відбувся виїзний прийом громадян. У заході прийняли участь внутрішньо переміщені особи, що проживають у Деражняському р-ні Хмельницької області, та жителі найближчих сіл, а також представники органів соціального захисту населення та місцевого центру зайнятості.
Під час прийому адвокат проекту Данської Ради у справах біженців "Програма економічного розвитку (та юридичної підтримки) Сходу України" Роман Рачок поінформував переселенців про актуальні зміни до законодавства, що визначає особливості реалізації права ВПО на житло, на адресну допомогу, пенсійних прав, а також надав безкоштовну правову допомогу.
У виїзному прийомі також приймала участь юрист Анастасія Площинська, яка надає правову допомогу мешканцям віддалених від обласного центру громад в рамках проекту "Посилення правових можливостей громад Хмельницької області через правову допомогу та розвиток інститутів громадянського суспільства на місцях" за фінансової підтримки МФ "Відродження".

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31