clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
2 Березня 2018 РПЛ 140

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Президент Ляшко змусить світ поважати українців!
Президент має не кредитами хвалитися, а високими доходами громадян. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Він розповів, коли стане Президентом – українці зароблятимуть, а не побиратимуться по всьому світу. Адже йому небайдуже майбутнє українців, на відміну від більшості депутатів парламенту, які не ходять на пленарні засідання. Політик акцентував увагу на тому, що під час п’ятничного засідання Верховної Ради традиційно у майже порожній сесійній залі його фракція була у повному складі.

«Коли в залі Верховної Ради одиниці, фракція Радикальної партії – у повному складі, бо українці за нас голосували, платять нам зарплату і вимагають чесності та відповідальності. Кожен українець, у кого є робота, встає вранці і йде працювати, а багато депутатів – не ходять на роботу, але отримують за це непогану зарплату. Вони не горбляться, як металурги, фермери чи шахтарі, а сидять у теплих кріслах та затишних умовах. У них не має совісті, яка б підказала, що треба прийти відпрацювати зарплату і кредит довіри. У моєї команди є совість, відповідальність та обов’язок перед людьми», - наголосив Ляшко.

Політик підкреслив, що сьогодні при владі люди, які дбають виключно про власні статки та власне майбутнє.

«На зміну діючій владі прийдемо ми – люди, які живуть в рідній країні, не збираються нікуди їхати і пов’язують майбутнє своє та своїх дітей із Україною. Ми хочемо, щоб Україна була найуспішнішою, найсильнішою та найрозвинутішою країною в світі. Ми не хочемо побиратися. Ми житимемо в країні, де люди достойно зароблятимуть. У нас буде сильна армія, сильна дипломатія, сильний соціальний захист і повага до людей праці, бо саме люди праці створюють економіку та міць держави», - зазначив народний депутат.

Олег Ляшко запевнив, що змусить поважати українців у всьому світі.

«Ми не хочемо бачити Президента, який на своїй річній підсумковій прес-конференції хвалиться, що він єдиний, хто отримав 5 траншів від МВФ. Коли я буду Президентом, я хвалитимуся, що Україна не має жодної копійки боргів, здатна сама заробляти та годувати своїх громадян. Ми не хочемо бачити Президента, який скаржиться, що зменшились його статки. Президент Ляшко буде хвалитися зростанням статків українців, новими робочими місцями та поверненням заробітчан додому. Президент Ляшко буде хвалитися зростанням національної економіки і продажем української продукції, а не української сировини чи національних інтересів. Президент Ляшко змусить весь світ поважати Україну і не дасть нікому принижувати своїх громадян, нав’язувати Конституцію, мову, Церкву, державний чи територіальний устрій», - підсумував лідер РПЛ.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 13.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.8
27.84
31.59
31.63

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31