clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
6 Березня 2018 Батьківщина 274

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ціну на газ для населення знизить лише наступний президент

Петро Порошенко не знизить ціну на газ для населення – це зробить вже наступний Президент України.

Таку думку в коментарі журналістам висловив народний депутат фракції «Батьківщина» Сергій Власенко.

Він зазначив, що ціна на газ для населення не має жодного відношення ні до Стокгольму, ні до ціни на російський газ.

«Питання встановлення ціни на газ для населення є суто політичним і залежить від корупції, яка є в країні. Найближчому оточенню президента пороздавали свердловини, завдяки яким вони отримують корупційні прибутки. Чи знизить Порошенко ціну на газ? Ні. Це його прямі гроші. Це зробить вже наступний президент», – переконаний політик.

Сергій Власенко зауважив, що якби Україна сьогодні споживала російський газ за контрактами 2009 року, то ціна була б 140-150 дол. за тис. м куб.

«Але ж це імпортний газ. Натомість зараз українці отримують газ українського видобутку по 285 дол. за тис. м куб., хоча собівартість його видобутку разом із рентабельністю – 60 дол. за тис. м куб», – обурився він.

Парламентарій також додав, що сьогодні Україна де-факто продовжує споживати газ російського видобутку попри те, що формально купує його в Європі.

«Можна заплющувати очі і казати, що ми звільнились від російського газу, але ми, на жаль, не звільнились від нього. Адже у Європі є три види газу – норвезький, скраплений алжирський і російський. Іншого газу в Європі немає. Тому коли кажуть, що Україна споживає європейський газ, це, на жаль, неправда», – наголосив народний депутат від «Батьківщини».

Звільнитись від російського газу, вважає Сергій Власенко, можна, але лише за рахунок збільшення видобутку державою власного газу.

«Проте наразі не відбувається розвитку видобутку українського газу. А президент і його оточення збагачуються за рахунок переданих їм свердловин», – наголосив політик.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28