clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
6 Березня 2011 788

По телебаченню та в газетах час від часу з’являється інформація, що орендарі земельних паїв, взявши землю під посів, не виконують своїх обов’язків й не розраховуються з селянами. Ось і в минулому номері вашої газети прочитав про подібний випадок у Красилівському районі. Розкажіть, будь ласка, чи багато таких горе-орендарів на Хмельниччині і як можна убезпечити себе, коли укладаєш подібні угоди?

Коментар
За словами заступника голови облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу Володимира Галищука, на жаль, такі випадки трапляються й на теренах нашого краю. Проте, за словами Володимира Івановича, вони не мають масового характеру. «Зокрема, випадок щодо несплати оренди «пайовиками» згідно з укладеною угодою нещодавно був зафіксований у Віньковецькому районі, – розповідає посадовець. – Зараз проводимо перевірку у Красилівському. Не буду казати, що усе так безхмарно, та, за оперативною інформацією, розрахунки за паї на Хмельниччині становлять 98%». До речі, як радить чиновник, у випадку невиплати орендної плати, не потрібно довго чекати та сподіватися на совість орендаря. Пан Галищук радить написати відповідну заяву на ім’я голови місцевої райдержадміністрації. Між іншим, нині діє доручення голови обласної державної адміністрації, згідно з яким відповідні органи повинні максимально цьому сприяти. У разі недотримання орендарем його зобов’язань буде розірвано з ним угоду про утримання земель. І ще одне. За словами Володимира Івановича, щоб уберегти себе, краще укладати відповідні угоди про оренду не більше, ніж на п’ять років.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29