clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Березня 2018 Батьківщина 406

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Новий аграрний курс – це план дій, який зробить успішним агрокомплекс України

«Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко та ГО «Всеукраїнська аграрна рада» і громадською спілкою «Аграрний союз України» підписали Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України».

Підписання цього документу, як зауважила Юлія Тимошенко, відбувається у знаковий момент, коли аграрії по всій Україні повстали проти нестерпних умов праці напередодні весняно-польових робіт та на знак протесту перекривають автомобільні дороги.

«Сьогодні партія «Батьківщина», «Всеукраїнська аграрна рада», яка представляє понад 500 аграрних підприємств, та «Аграрний союз України», який об‘єднує 2 852 аграрних підприємства по всій країні, зібралися разом, щоб зробити перший крок на шляху до Нового аграрного курсу України», – зазначила вона.

За словами лідера «Батьківщини», меморандум – це покроковий план дій, який може зробити успішним аграрний комплекс, а також може зробити сильною та процвітаючою нашу країну: «Нам треба об’єднатися навколо цього курсу, оскільки саме аграрії можуть дати економічну успішність».

Завдання нашої нації та народу – це побудова правильно організованої системи підтримки аграрного комплексу, зауважила вона.

«Новий аграрний курс України» включає в себе декілька напрямків, зокрема, передбачає наведення порядку із сільськогосподарською землею, повну інвентаризацію такої землі та припинення тіньового розбазарювання найціннішого ресурсу країни; наведення ладу з орендними відносинами та попередження будь-яких спроб рейдерства, повідомила Юлія Тимошенко.

«Нам потрібно докласти всіх зусиль, щоб якість нашої землі ні на йоту не знизилась. Ми повинні зберегти та примножити якість землі для нащадків», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також заявила про необхідність повної детінізації всіх процесів в аграрному комплексі, наведення порядку з системою оподаткування – повернення аграріям всіх податкових преференції та введення єдиного аграрного податку.

«Сьогодні аграрний комплекс приносить Україні 18 млрд євро і це крихти. Стратегія України – припинити торгувати сировиною. І за прикладом Італії, продавати готовий продукт. Реалізація готової продукції сприятиме збільшенню доходів аграрного комплексу на зовнішніх ринках мінімум у 10 разів. Це щонайменше 180 млрд євро, які можуть стати фінансовим ресурсом, що дозволить Україні кредитувати Міжнародний валютний фонд, а не навпаки», – пояснила Голова партії.

Окрім того, Юлія Тимошенко заявила про необхідність докорінної зміни грошово-кредитної політики, спрямованої на підтримку та розвиток аграрного сектору – перехід на доступні довгострокові кредити до 5% річних. Серед пріоритетів курсу Тимошенко також назвала розвиток сімейного фермерства, створення нових робочих місць у аграрному секторі та демонополізація всіх підприємств, які працюють в агарному секторі.

«До того ж наше завдання – зберегти екологію. Поєднання ефективного аграрного виробництва з дотриманням всіх екологічних норм і стандартів – це лінія, якої необхідно дотримуватися», – зауважила лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, говорити про новий аграрний курс неправильно без розвитку виробництва сільгоспмашинобудування та сільгоспобладнання для переробки сільгоспродукції: «Наше зобов’язання – розпочати цей індустріальний напрямок розвитку України».

«Меморандум, який ми сьогодні підписали, – це новий аграрний курс України. Це початок співпраці на об‘єднання всіх аграріїв навколо цього курсу», – заявила Юлія Тимошенко та додала, що при правильній політиці, стратегії, вірних кроках за декілька років можна підняти рівень нашого аграрного виробництва до впевнених європейських стандартів.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.92
27.96
31.77
31.81

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31