clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
24 Березня 2018 РПЛ 441

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко ініціює зустріч підписантів Будапештського меморандуму у Києві
Олег Ляшко звернувся до Президента України Петра Порошенко з пропозицією ініціювати проведення у Києві міжнародної конференції з питання відновлення миру в Україні та запросити до участі в ній безпосередніх підписантів Будапештського меморандуму - колишніх президентів США Білла Клінтона та України Леоніда Кучму та колишнього прем'єр-міністра Великої Британії Джона Мейджора.

У своєму зверненні Олег Ляшко нагадав, що 5 грудня 1994 р. Україна разом з США, Великобританією та Росією підписала у Будапешті «Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї» в обмін на міжнародні гарантії її безпеки та територіальної цілісності.
«Водночас, збройна агресія Росії проти України, незаконна анексія Криму та окупація частини території Донбасу стали грубим порушенням зобов'язань Росії в рамках Будапештського меморандуму... Тож агресія Росії проти України фактично підриває увесь глобальний режим нерозповсюдження ядерної зброї та спонукає інші держави, вразливі до зовнішніх загроз та небезпек, продовжувати розглядати ядерну зброю як легітимний засіб стримування зовнішньої агресії», - зазначив політик у зверненні.

У документі також наголошується, якщо міжнародна спільнота не буде вимагати суворого дотримання Будапештського меморандуму та притягнення Росії до міжнародно-правової відповідальності, то «це повністю дискредитує ідею безпекових гарантій як ефективного способу запобігання розповсюдженню ядерної зброї у світі».

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Липень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31