clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
30 Березня 2018 РПЛ 194

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко у Женеві запропонував політику радикального економічного прориву для України
Україні потрібна політика радикального економічного прориву, а не економічного донорства, яку нав’язує євроспільнота. До таких висновків дійшли лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом із колегою Віктором Вовком у Женеві. Українські делегати приїхали до Швейцарії на четверту зустріч в рамках «Діалогів Моне», ініційовані Європарламентом та особисто другом України Петом Коксом.

«Європейська економічна політика спрямована на утримання того, що досягнуто, а не на економічний розвиток. І європейці хочуть нав’язати нам ці свої правила. Тобто, ми – як донори європейської економіки, повинні постачати їм дешеву сировину та дешеву робочу силу. При цьому, нам ставлять умову – ви приймаєте наші правила, а ми вас пускаємо на ринок. Але ці правила в їхніх інтересах, а не в наших. Квоти обмежені. Це по суті обезкровлення нашої країни, нашої нації», - наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ переконаний, що Україна має йти іншим шляхом. Пропонує рухатись у напрямку радикального економічного прориву.

«Ми повинні не сподіватися, що хтось за нас щось зробить. Кожен бореться за свій ринок, свої робочі місця та власне економічне зростання. Чому хтось має бажати українцям, щоб вони були багатшими? За чий рахунок? В Європі 500 мільйонів жителів споживають 50% соціальних виплат у світі. Тобто, перетворюють їх на утриманців. Все, як у нас – нате вам субсидію, а взамін копійчану зарплату і пенсію. Навіщо вам нормальна зарплата, якщо ми вам дали субсидію? Ось яка їхня політика. Ні! Як казав класик: «Ми підемо іншим шляхом». Нам така політика не треба», - стверджує політик.

Олег Ляшко розповів, що надихнуло його на такі глибокі роздуми.

«Показово, що саме біля Женевського озера ми вирішили, що ця європейська політика нам не підходить. Щось з цим озером не те: кожен, хто приїжджає сюди – прозріває. І розуміє, що не все, що одному добре – буде добре і нам!», - підсумував Ляшко.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 21.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.04
27.06
30.65
30.67

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28