clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
20 Березня 2019 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 1225

Громадські радники допомагатимуть вирішувати правові проблеми в громадах

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!
Громадські радники розуміють правові проблеми та перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розвязати свою проблему.
Детальніше про громадських радників: https://cutt.ly/pCkYN
У команді громадських радників Ви:
пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами,
знайдете підтримку однодумців з усієї України,
дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади.
Пропонується навчання з різних питань: безпека, децентралізація, інформаційна та фінансова грамотність, робота державних інститутів, залучення ресурсів, реалізація прав на освіту, охорону здоровя та інших.
Заповнити анкету для участі у конкурсі можна до 26 березня ТУТ: https://cutt.ly/1CpE8. Навчання розпочнеться у квітні. Участь в усіх етапах навчальної програми обовязкова! За умови успішного проходження всіх етапів навчання випускники отримають свідоцтво. Навчання відбувається на безоплатній основі. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат, а також прагнуть створити доступне середовище для всіх.
Більше інформації - за посиланням: https://cutt.ly/71ldq

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Грудень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31