clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
1 Квітня 2021 Кардіолог Хмельницький 366

Ангіографічні системи Оptima igs 330 готові до роботи!

Наприкінці лютого до реконструйованого реперфузійного центру КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" доставили дві сучасні ангіографічні системи експертного класу для катетеризаційних лабораторій "Optima IGS 330". Протягом місяця київські спеціалісти проводили монтаж апаратів, їх калібровку та дозиметрію і ось вони вже готові до роботи.

Дані системи обладнані високоефективними технологіями візуалізації, які забезпечують чіткість зображення для точної діагностики при низькому променевому навантаженні, за рахунок чого вони відмінно підходять для роботи з кардіологічними пацієнтами.

Ексклюзивний монолітний цифровий детектор CE Revolution дозволяє виконувати широкий діапазон інтервенційних кардіологічних та радіологічних втручань з відмінною якістю зображення. В багатьох випадках саме фахівці інтервенційного напрямку допомагають визначити необхідність хірургічної операції, її стратегію, а також провести відповідне втручання.

Рентгенівська трубка з теплоємністю 3,7МТЕ та високочастотний 100 кВт генератор дозволяють виконувати високоенергетичну та імпульсну рентгеноскопію.

Моторизований рух по 3-х осях робить навіть найбільш складні проекції легкодоступними. Компактна дека стола з вуглепластиковою структурою може обертатись на 180 градусів навколо вертикальної осі, забезпечуючи найкращий доступ при виконанні анестезії, пункції верхніх кінцівок, а також швидкий доступ до пацієнта в екстрених випадках.

Передові клінічні додатки дозволяють:
- побачити всю камеру серця і анатомію коронарних судин за одну зйомку з однією інєкцією контрасту;
- отримати 3D зображення із ротаційної ангіографії та надати точну судинну візуалізацію безпосередньо біля операційного столу;
- покращити візуалізацію мяких тканин для кращого виявлення патологічних вогнищ, отримати КТ-подібні зображення.

"Хмельницькі кардіохірурги мають 15-річний досвід роботи з ангіографічними системами, говорить головний кардіохірург області, директор КНП "ХОССЦ" Андрій КЛАНЦА, але ці дві сучасні ангіографічні системи експертного класу виводять проведення інтервенційних втручань на принципово новий рівень".

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 15.04.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.96
27.98
33.49
33.51

Архів новин

<<Квітень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30